LC1D32FE7 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Schneider Electric
În stoc: 0
Fișă de date
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 32 A 115V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC1D32FE7
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D32FE7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D32FE7
Descriere
TESYS CONTACTOR
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
LC1D32FE7 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
92V c.a.
Tensiune prescrisă de revenire
34,5V c.a.
Tensiune bobină
115V c.a.
Valoare nominală contact (Curent)
32 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a., 300V c.c. – max.