LC1D32V7
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D32V7-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D32V7
Descriere
TESYS CONTACTOR
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 32 A 400V c.a. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Modele EDA/CAD
LC1D32V7 Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
320V c.a.
Tensiune prescrisă de revenire
120V c.a.
Tensiune bobină
400V c.a.
Valoare nominală contact (Curent)
32 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a., 300V c.c. – max.