LC1D32BL
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D32BL-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D32BL
Descriere
TESYS 3P CTR 32A AC3 15KW 1NO1NC
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 32 A 24V c.c. Bobină Cu montare pe carcasă
Modele EDA/CAD
LC1D32BL Modele
Caracteristici
Contacte auxiliare, diodă
Temperatură de funcționare
-40°C – 60°C
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Material contact
Tensiune bobină
24V c.c.
Timp de funcționare
88.55 ms
Timp eliberare
30 ms
Valoare nominală contact (Curent)
32 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a. – max.