LC1D32BD nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Schneider Electric
În stoc: 1
Fișă de date
Echivalente parametric
Schneider Electric
În stoc: 0
Fișă de date
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 32 A 24V c.c. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC1D32BD
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D32BD-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D32BD
Descriere
TESYS3P CTR32A AC3 15KW1NO1NC 24
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
LC1D32BD Modele
Caracteristici
Contacte auxiliare
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
16,8V c.c.
Tensiune prescrisă de revenire
2,4V c.c.
Tensiune bobină
24V c.c.
Timp de funcționare
72.45 ms
Timp eliberare
24 ms
Valoare nominală contact (Curent)
32 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a., 300V c.c. – max.