LC1D18ABD
Numărul produsului DigiKey
4008-LC1D18ABD-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LC1D18ABD
Descriere
DECA CONTACTOR 18A 3P 24V DC SNA
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Contactor 3PST-NO (3 de formă A) 32 A 24V c.c. Bobină Cu montare pe carcasă, Șină DIN
Categorie
Caracteristici
Contacte auxiliare
Temperatură de funcționare
-40°C – 70°C
Tensiune prescrisă de acționare
16,8V c.c.
Tensiune prescrisă de revenire
2,4V c.c.
Tensiune bobină
24V c.c.
Timp de funcționare
63 ms
Timp eliberare
20 ms
Valoare nominală contact (Curent)
32 A
Putere bobină
Tensiune de comutare
690V c.a., 300V c.c. – max.