ATS22D32Q
Numărul produsului DigiKey
4008-ATS22D32Q-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATS22D32Q
Descriere
SOFT STARTER-ATS22-CONTROL 220V-
Referință client
Descriere detaliată
Pornire/oprire treptată Alimentare 32A Sarcină
Modele EDA/CAD
ATS22D32Q Modele
Curent - Ieșire
32A
Putere electrică - Sarcină
550 W
Serie
Tensiune - Alimentare
195V ~ 484V
Interfață
RS-485
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Temperatură de funcționare
-10°C – 50°C
Tensiune - Sarcină
230 ~ 440V