NRVB2H100SFT3G nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Diodes Incorporated
În stoc: 18.219
Fișă de date
Similar
Nexperia USA Inc.
În stoc: 58.075
Fișă de date
Panjit International Inc.
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Diodă 100 V 2A Montare pe suprafață SOD-123FL
NRVB2H100SFT3G
Numărul produsului DigiKey
488-NRVB2H100SFT3GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
488-NRVB2H100SFT3GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
488-NRVB2H100SFT3GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NRVB2H100SFT3G
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123FL
Termen de livrare standard al producătorului
43 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
NRVB2H100SFT3G Modele
Atributele produsului
Curent - Scurgere inversă la Vr
40 µA @ 100 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
2A
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
840 mV @ 2 A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 175°C
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)