PMEG10010ELRX
Numărul produsului DigiKey
1727-2394-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-2394-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-2394-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PMEG10010ELRX
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 1A Montare pe suprafață SOD-123W
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
3.7 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
150 nA @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
70pF la 1V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123W
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
770 mV @ 1 A
Număr produs de bază
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)