BSZ160N10NS3GATMA1 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Texas Instruments
În stoc: 61.732
Fișă de date
Similar
Texas Instruments
În stoc: 9.150
Fișă de date
În stoc: 731
onsemi
Panjit International Inc.
Renesas Electronics Corporation
Rohm Semiconductor
STMicroelectronics
Canal-N 100 V 8A (Ta), 40A (Tc) 2,1W (Ta), 63W (Tc) Montare pe suprafață PG-TSDSON-8
BSZ160N10NS3GATMA1
Numărul produsului DigiKey
BSZ160N10NS3GATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
BSZ160N10NS3GATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BSZ160N10NS3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BSZ160N10NS3GATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 100V 8A/40A 8TSDSON
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
BSZ160N10NS3GATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
25 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1700 pF @ 50 V
Disipare putere (Max)
2,1W (Ta), 63W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
6V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TSDSON-8
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
16mOhm la 20A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,5V la 12µA