RBE111N10R1SZN2#HB0 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Renesas Electronics Corporation
În stoc: 0
Fișă de date
Produs nou
Imaginea pentru RBE111N10R1SZN2#HB0 nu este disponibilă
RBE111N10R1SZN2#HB0
Numărul produsului DigiKey
559-RBE111N10R1SZN2#HB0TR-ND - Bandă și mosor (TR)
559-RBE111N10R1SZN2#HB0CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
559-RBE111N10R1SZN2#HB0DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RBE111N10R1SZN2#HB0
Descriere
MOSFET N-CH 100V 40A SO8-FL
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 40A (Tc) 57W (Tc) Montare pe suprafață, Flanc umectabil μSO8-FL
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
27 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1700 pF @ 50 V
Stare piesă
Activ
Caracteristică FET
Tip FET
Disipare putere (Max)
57W (Tc)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Grad
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Calificare
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Tip montare
Montare pe suprafață, Flanc umectabil
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
11,1mOhm la 20A, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
μSO8-FL
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 28µA