IRS2007STRPBF
Numărul produsului DigiKey
IRS2007STRPBFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
IRS2007STRPBFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IRS2007STRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IRS2007STRPBF
Descriere
IC HALF BRIDGE DRVR 600MA 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Semi-punte (2) Driver Alimentat cu baterie MOSFET de putere 8-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IRS2007STRPBF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire/Canal
600mA
Producător
Infineon Technologies
Tensiune - Alimentare
10V – 20V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tensiune - Sarcină
200V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Configurație ieșire
Semi-punte (2)
Caracteristici
Aplicații
Alimentat cu baterie
Protecție la defecțiune
Interfață
Logic
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip sarcină
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)