IPD320N20N3GATMA1
Numărul produsului DigiKey
IPD320N20N3GATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPD320N20N3GATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPD320N20N3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPD320N20N3GATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 200V 34A TO252-3
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 200 V 34A (Tc) 136W (Tc) Montare pe suprafață PG-TO252-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPD320N20N3GATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
29 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2350 pF @ 100 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
136W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
200 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TO252-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
32mOhm la 34A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 90µA