BSC060N10NS3GATMA1
Numărul produsului DigiKey
BSC060N10NS3GATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
BSC060N10NS3GATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BSC060N10NS3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BSC060N10NS3GATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 100V 14.9/90A 8TDSON
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 14,9A (Ta), 90A (Tc) 125W (Tc) Montare pe suprafață PG-TDSON-8-1
Modele EDA/CAD
BSC060N10NS3GATMA1 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
68 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
4900 pF @ 50 V
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Disipare putere (Max)
125W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
6V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TDSON-8-1
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
6mOhm la 50A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,5V la 90µA