FDMS86101
Numărul produsului DigiKey
FDMS86101TR-ND - Bandă și mosor (TR)
FDMS86101CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
FDMS86101DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FDMS86101
Descriere
MOSFET N-CH 100V 12.4A/60A 8PQFN
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 12,4A (Ta), 60A (Tc) 2,5W (Ta), 104W (Tc) Montare pe suprafață 8-PQFN (5x6)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FDMS86101 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
55 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3000 pF @ 50 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
2,5W (Ta), 104W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
6V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
8-PQFN (5x6)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
8mOhm la 13A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA