SMAT70A-13-F
Numărul produsului DigiKey
SMAT70A-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAT70A-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAT70A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAT70A-13-F
Descriere
TVS DIODE 70VWM 100VC SMA
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100V Clemă 3,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMA
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMAT70A-13-F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
140pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
70V
Pachet/cutie
DO-214AC, SMA
Tensiune - Străpungere (Min)
77,8V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
100V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
3,5A