SBR1U150SA-13
Numărul produsului DigiKey
SBR1U150SA-13DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SBR1U150SA-13DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SBR1U150SA-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SBR1U150SA-13
Descriere
DIODE SBR 150V 1A SMA
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 150 V 1A Montare pe suprafață SMA
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SBR1U150SA-13 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 µA @ 150 V
Serie
Grad
Automobile
Digi-Reel®
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
150 V
Pachet dispozitiv furnizor
SMA
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
700 mV @ 1 A
Număr produs de bază
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)