STL8N10F7
Numărul produsului DigiKey
497-14991-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-14991-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-14991-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STL8N10F7
Descriere
MOSFET N-CH 100V POWERFLAT
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 35A (Tc) 3,5W (Ta), 50W (Tc) Montare pe suprafață PowerFlat™ (3,3x3,3)
Modele EDA/CAD
STL8N10F7 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
22 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2000 pF @ 50 V
Disipare putere (Max)
3,5W (Ta), 50W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PowerFlat™ (3,3x3,3)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
20mOhm la 4A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,5V la 250µA