DFLS2100-7
Numărul produsului DigiKey
DFLS2100-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DFLS2100-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DFLS2100-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DFLS2100-7
Descriere
DIODE SCHOTTK 100V 2A POWERDI123
Descriere detaliată
Diodă 100 V 2A Montare pe suprafață PowerDI™ 123
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
1 µA @ 100 V
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
36pF la 5V, 1MHz
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet dispozitiv furnizor
PowerDI™ 123
Curent - Mediu rectificat (Io)
2A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
860 mV @ 2 A