SMBJ40A-Q
Numărul produsului DigiKey
118-SMBJ40A-QTR-ND - Bandă și mosor (TR)
118-SMBJ40A-QCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
118-SMBJ40A-QDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ40A-Q
Descriere
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
64,5V Clemă 9,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMB)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMBJ40A-Q Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Aplicații
Telecom
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
40V
Tensiune - Străpungere (Min)
44,4V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
64,5V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
9,3A