NRVB1H100SFT3G
Numărul produsului DigiKey
NRVB1H100SFT3GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
NRVB1H100SFT3GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NRVB1H100SFT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NRVB1H100SFT3G
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123FL
Termen de livrare standard al producătorului
43 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 100 V 1A Montare pe suprafață SOD-123FL
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
40 µA @ 100 V
Prod.
Capacitanță la Vr, F
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tehnologie
Tip montare
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123FL
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
760 mV @ 1 A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 175°C
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)