TPSMF4L15A
Numărul produsului DigiKey
F7538TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F7538CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F7538DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPSMF4L15A
Descriere
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SOD123F
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24,4V Clemă 16,4A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123F
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
15V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
16,7V
Pachet/cutie
SOD-123F
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
24,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
16,4A