NCV33275ST3.3T3G
Numărul produsului DigiKey
488-NCV33275ST3.3T3GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
488-NCV33275ST3.3T3GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
488-NCV33275ST3.3T3GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NCV33275ST3.3T3G
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT-223
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA SOT-223 (TO-261)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NCV33275ST3.3T3G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - În repaus (Iq)
200 µA
Prod.
PSRR
75dB (120Hz)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Funcții de control
Stare piesă
Activ
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Configurație ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip ieșire
Grad
Automobile
Număr de regulatoare
1
Calificare
AEC-Q100
Tensiune - Intrare (Max)
13V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223 (TO-261)
Cădere de tensiune (Max)
0,5V la 300mA