NTBG028N170M1
Numărul produsului DigiKey
5556-NTBG028N170M1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
5556-NTBG028N170M1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5556-NTBG028N170M1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NTBG028N170M1
Descriere
SIC MOSFET 1700 V 28 MOHM M1 SER
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 1700 V 71A (Tc) 428W (Tc) Montare pe suprafață D2PAK-7
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
+25V, -15V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
4160 pF @ 800 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
428W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
1700 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
20V
Pachet dispozitiv furnizor
D2PAK-7
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
40mOhm la 60A, 20V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,3V la 20mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
222 nC @ 20 V