SCT025H120G3AG
Numărul produsului DigiKey
497-SCT025H120G3AGTR-ND - Bandă și mosor (TR)
497-SCT025H120G3AGCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-SCT025H120G3AGDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SCT025H120G3AG
Descriere
AUTOMOTIVE-GRADE SILICON CARBIDE
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 1200 V 55A (Tc) 375W (Tc) Montare pe suprafață H2PAK-7
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
73 nC @ 18 V
Prod.
Vgs (Max)
+18V, -5V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1990 pF @ 800 V
Stare piesă
Activ
Caracteristică FET
Tip FET
Disipare putere (Max)
375W (Tc)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
1200 V
Grad
Automobile
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Calificare
AEC-Q101
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
15V, 18V
Tip montare
Montare pe suprafață
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
37mOhm la 25A, 18V
Pachet dispozitiv furnizor
H2PAK-7
Vgs(th) (Max) la Id
4,2V la 5mA