PMEG10020AELR-QX nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Diodă 100 V 2A Montare pe suprafață SOD-123W
PMEG10020AELR-QX
Numărul produsului DigiKey
1727-PMEG10020AELR-QXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PMEG10020AELR-QXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PMEG10020AELR-QXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PMEG10020AELR-QX
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Timp recuperare inversă (trr)
5 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
300 nA @ 100 V
Capacitanță la Vr, F
135pF la 1V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Grad
Automobile
Tehnologie
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Tip montare
Curent - Mediu rectificat (Io)
2A
Pachet/cutie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
770 mV @ 2 A
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-123W
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C