PMEG10020AELRX | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | PMEG10020AELRX |
Descriere | DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123W |
Termen de livrare standard al producătorului | 16 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă 100 V 2A Montare pe suprafață SOD-123W |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | Timp recuperare inversă (trr) 5 ns |
Prod. | Curent - Scurgere inversă la Vr 300 nA @ 100 V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la Vr, F 135pF la 1V, 1MHz |
Stare piesă Activ | Tip montare |
Tehnologie | Pachet/cutie |
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max) 100 V | Pachet dispozitiv furnizor SOD-123W |
Curent - Mediu rectificat (Io) 2A | Temperatură de funcționare - Joncțiune 175°C (max.) |
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 770 mV @ 2 A | Număr produs de bază |
Viteză Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io) |