RB068MM100TFTR
Numărul produsului DigiKey
RB068MM100TFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RB068MM100TFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RB068MM100TFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB068MM100TFTR
Descriere
DIODE SCHOTTKY 100V 2A PMDU
Descriere detaliată
Diodă 100 V 2A Montare pe suprafață PMDU
Modele EDA/CAD
RB068MM100TFTR Modele
Curent - Scurgere inversă la Vr
400 nA @ 100 V
Digi-Reel®
Grad
Automobile
Stare piesă
Activ
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
100 V
Pachet/cutie
Curent - Mediu rectificat (Io)
2A
Pachet dispozitiv furnizor
PMDU
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
870 mV @ 2 A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)