MM5Z12VT1G
Numărul produsului DigiKey
MM5Z12VT1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
MM5Z12VT1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MM5Z12VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MM5Z12VT1G
Descriere
DIODE ZENER 12V 500MW SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
54 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 12 V 500 mW ±5,4% Montare pe suprafață SOD-523
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MM5Z12VT1G Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Grad
Stare piesă
Activ
Calificare
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±5,4%
Pachet/cutie
Putere - Max
500 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-523
Impedanță (Max) (Zzt)
25 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 8 V