EDZVFHT2R12B | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | EDZVFHT2R12B |
Descriere | DIODE ZENER 12V 150MW EMD2 |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Diodă Zener 12 V 150 mW ±2% Montare pe suprafață EMD2 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | EDZVFHT2R12B Modele |
Categorie | Curent - Scurgere inversă la Vr 100 nA @ 9 V |
Prod. | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Grad Automobile |
Stare piesă Activ | Calificare AEC-Q101 |
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±2% | Pachet/cutie |
Putere - Max 150 mW | Pachet dispozitiv furnizor EMD2 |
Impedanță (Max) (Zzt) 30 Ohms | Număr produs de bază |