EDZVT2R12B
Numărul produsului DigiKey
EDZVT2R12BTR-ND - Bandă și mosor (TR)
EDZVT2R12BCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
EDZVT2R12BDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EDZVT2R12B
Descriere
DIODE ZENER 12V 150MW EMD2
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 12 V 150 mW ±2% Montare pe suprafață EMD2
Modele EDA/CAD
EDZVT2R12B Modele
Impedanță (Max) (Zzt)
30 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 9 V
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Toleranță
±2%
Număr produs de bază
Putere - Max
150 mW