RB521S30T1G nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Infineon Technologies
În stoc: 33.217
Fișă de date
Similar
Comchip Technology
În stoc: 40
Fișă de date
Rohm Semiconductor
În stoc: 558
Panjit International Inc.
În stoc: 1.706
Diodă 30 V 200mA Montare pe suprafață SOD-523
SC-76, SOD-523
RB521S30T1G
Numărul produsului DigiKey
RB521S30T1GOSTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RB521S30T1GOSCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RB521S30T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RB521S30T1G
Descriere
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
52 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
RB521S30T1G Modele
Atributele produsului
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
30 µA @ 10 V
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
30 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-523
Curent - Mediu rectificat (Io)
200mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 125°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
500 mV @ 200 mA