BAS70W-05-7-F
Numărul produsului DigiKey
BAS70W-05FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BAS70W-05FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BAS70W-05FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BAS70W-05-7-F
Descriere
DIODE ARR SCHOTT 70V 70MA SOT323
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode 1 perechi cu catod comun 70 V 70mA (c.c.) Montare pe suprafață SC-70, SOT-323
Modele EDA/CAD
BAS70W-05-7-F Modele
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Producător
Diodes Incorporated
Timp recuperare inversă (trr)
5 ns
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 50 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
150°C (max.)
Configurație diode
1 perechi cu catod comun
Tip montare
Montare pe suprafață
Tehnologie
Schottky
Pachet/cutie
SC-70, SOT-323
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
70 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-323
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
70mA (c.c.)
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1 V @ 15 mA