EDZVT2R5.1B
Numărul produsului DigiKey
EDZVT2R5.1BTR-ND - Bandă și mosor (TR)
EDZVT2R5.1BCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
EDZVT2R5.1BDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EDZVT2R5.1B
Descriere
DIODE ZENER 5.1V 150MW EMD2
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 5.1 V 150 mW ±2% Montare pe suprafață EMD2
Modele EDA/CAD
EDZVT2R5.1B Modele
Impedanță (Max) (Zzt)
80 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
2 µA @ 1.5 V
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Toleranță
±2%
Număr produs de bază
Putere - Max
150 mW