EDZVT2R4.7B nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Diodes Incorporated
În stoc: 1.284
Fișă de date
Similar
Diodes Incorporated
În stoc: 947
Fișă de date
Central Semiconductor Corp
În stoc: 27.513
Central Semiconductor Corp
În stoc: 150
onsemi
Diodă Zener 4.7 V 150 mW ±2% Montare pe suprafață EMD2
EDZVT2R4.7B
Numărul produsului DigiKey
EDZVT2R4.7BTR-ND - Bandă și mosor (TR)
EDZVT2R4.7BCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
EDZVT2R4.7BDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EDZVT2R4.7B
Descriere
DIODE ZENER 4.7V 150MW EMD2
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
EDZVT2R4.7B Modele
Impedanță (Max) (Zzt)
100 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
2 µA @ 1 V
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Toleranță
±2%
Număr produs de bază
Putere - Max
150 mW