SE15PJ-M3/84A
Numărul produsului DigiKey
SE15PJ-M3/84AGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SE15PJ-M3/84AGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SE15PJ-M3/84AGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SE15PJ-M3/84A
Descriere
DIODE STANDARD 600V 1.5A DO220AA
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 600 V 1,5A Montare pe suprafață DO-220AA (SMP)
Categorie
Viteză
Recuperare standard >500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Timp recuperare inversă (trr)
900 ns
Serie
Curent - Scurgere inversă la Vr
5 µA @ 600 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
9,5pF la 4V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Tip montare
Tehnologie
Pachet/cutie
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
600 V
Pachet dispozitiv furnizor
DO-220AA (SMP)
Curent - Mediu rectificat (Io)
1,5A
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 175°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.05 V @ 1.5 A