EDZVT2R10B
Numărul produsului DigiKey
EDZVT2R10BTR-ND - Bandă și mosor (TR)
EDZVT2R10BCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
EDZVT2R10BDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EDZVT2R10B
Descriere
DIODE ZENER 10V 150MW EMD2
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 10 V 150 mW – Montare pe suprafață EMD2
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
EDZVT2R10B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Impedanță (Max) (Zzt)
30 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 7 V
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Montare pe suprafață
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Pachet dispozitiv furnizor
EMD2
Toleranță
Număr produs de bază
Putere - Max
150 mW