EDZVT2R6.8B
Numărul produsului DigiKey
EDZVT2R6.8BTR-ND - Bandă și mosor (TR)
EDZVT2R6.8BCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
EDZVT2R6.8BDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EDZVT2R6.8B
Descriere
DIODE ZENER 6.8V 150MW EMD2
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 6.8 V 150 mW ±2% Montare pe suprafață EMD2
Modele EDA/CAD
EDZVT2R6.8B Modele
Impedanță (Max) (Zzt)
40 Ohms
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
500 nA @ 3.5 V
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Toleranță
±2%
Număr produs de bază
Putere - Max
150 mW