CZRU52C12
Numărul produsului DigiKey
641-1038-2-ND - Bandă și mosor (TR)
641-1038-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
641-1038-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CZRU52C12
Descriere
DIODE ZENER 12V 150MW SOD523F
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 12 V 150 mW ±5% Montare pe suprafață 0603/SOD-523F
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CZRU52C12 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 9 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Pachet/cutie
Toleranță
±5%
Pachet dispozitiv furnizor
0603/SOD-523F
Putere - Max
150 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
20 Ohms