BZT585B12T-7
Numărul produsului DigiKey
BZT585B12T-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BZT585B12T-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BZT585B12T-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZT585B12T-7
Descriere
DIODE ZENER 12V 350MW SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 12 V 350 mW ±2% Montare pe suprafață SOD-523
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BZT585B12T-7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 8 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.1 V @ 100 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Pachet/cutie
Toleranță
±2%
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-523
Putere - Max
350 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
10 Ohms