NCV5661MN18T2G
Numărul produsului DigiKey
488-NCV5661MN18T2GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
488-NCV5661MN18T2GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
488-NCV5661MN18T2GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NCV5661MN18T2G
Descriere
IC REG LINEAR 1.8V 1A 6-DFN
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 1A 6-DFN (3x3,3)
Modele EDA/CAD
NCV5661MN18T2G Modele
Curent - În repaus (Iq)
3 mA
Prod.
PSRR
70dB – 65dB (120Hz – 1kHz)
Funcții de control
Activare
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Configurație ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
9V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 6-VDFN
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
6-DFN (3x3,3)
Cădere de tensiune (Max)
1,3V la 1A