SM14B-GHS-TB(LF)(SN)
SM14B-GHS-TB(LF)(SN)
SM14B-GHS-TB
Numărul produsului DigiKey
455-1576-2-ND - Bandă și mosor (TR)
455-1576-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
455-1576-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SM14B-GHS-TB
Descriere
CONN HEADER SMD R/A 14POS 1.25MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață, Unghi drept 14 position 0,049" (1,25mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SM14B-GHS-TB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Înălțime izolație
0,167" (4,25mm)
Serie
Formă contact
Dreptunghiular
Tip contact
Contact manta exterioară
Material contact
Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Poliamidă (PA9T), Nailon 9T
Temperatură de funcționare
-25°C – 85°C
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
50V