PSMN3R7-100BSEJ nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
onsemi
În stoc: 2.849
Fișă de date
Similar
Texas Instruments
În stoc: 103
Fișă de date
Similar
Infineon Technologies
În stoc: 0
Panjit International Inc.
În stoc: 862
Rohm Semiconductor
În stoc: 605
STMicroelectronics
În stoc: 49
Toshiba Semiconductor and Storage
Canal-N 100 V 120A (Tc) 405W (Tc) Montare pe suprafață D2PAK
PSMN3R7-100BSEJ
Numărul produsului DigiKey
1727-PSMN3R7-100BSEJTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-PSMN3R7-100BSEJCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-PSMN3R7-100BSEJDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PSMN3R7-100BSEJ
Descriere
MOSFET N-CH 100V 120A D2PAK
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
PSMN3R7-100BSEJ Modele
Atributele produsului
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
16370 pF @ 50 V
Disipare putere (Max)
405W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
175°C (TJ)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
D2PAK
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
3,95mOhm la 25A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
246 nC @ 10 V