TK65G10N1,RQ este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Toshiba Semiconductor and Storage
În stoc: 4.178
Fișă de date
Similar
onsemi
În stoc: 22
Fișă de date
STMicroelectronics
În stoc: 49
Canal-N 100 V 65A (Ta) 156W (Tc) Montare pe suprafață D2PAK
TK65G10N1,RQ
TK65G10N1,RQ
Numărul produsului DigiKey
TK65G10N1RQTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
TK65G10N1,RQ
Descriere
MOSFET N-CH 100V 65A D2PAK
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
TK65G10N1,RQ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
81 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
5400 pF @ 50 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Caracteristică FET
Stare piesă
Inactual
Disipare putere (Max)
156W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
D2PAK
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
4,5mOhm la 32,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 1mA