TPH3R70APL,L1Q | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | TPH3R70APL,L1Q |
Descriere | MOSFET N-CH 100V 90A 8SOP |
Termen de livrare standard al producătorului | 16 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Canal-N 100 V 90A (Tc) 960mW (Ta), 170W (Tc) Montare pe suprafață Avans 8-SOP (5x5) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | TPH3R70APL,L1Q Modele |
Categorie | Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs 67 nC @ 10 V |
Prod. | Vgs (Max) ±20V |
Serie | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 6300 pF @ 50 V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Caracteristică FET – |
Stare piesă Activ | Disipare putere (Max) 960mW (Ta), 170W (Tc) |
Tip FET | Temperatură de funcționare 175°C |
Tehnologie | Grad – |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 100 V | Calificare – |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit) 4,5V, 10V | Pachet dispozitiv furnizor Avans 8-SOP (5x5) |
Rds pornit (Max) la Id, Vgs 3,7mOhm la 45A, 10V | Pachet/cutie |
Vgs(th) (Max) la Id 2,5V la 1mA | Număr produs de bază |