TPH3R70APL1,LQ
Numărul produsului DigiKey
264-TPH3R70APL1LQTR-ND - Bandă și mosor (TR)
264-TPH3R70APL1LQCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
264-TPH3R70APL1LQDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPH3R70APL1,LQ
Descriere
150V U-MOS IX-H SOP-ADVANCE(N) 3
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 90A (Tc) 210W (Tc) Montare pe suprafață Avans 8-SOP (5x5,75)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
6300 pF @ 50 V
Disipare putere (Max)
210W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
175°C
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
Avans 8-SOP (5x5,75)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
3,7mOhm la 45A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
67 nC @ 10 V