TPH2R70AR5,LQ
TPH2R70AR5,LQ
Numărul produsului DigiKey
264-TPH2R70AR5LQTR-ND - Bandă și mosor (TR)
264-TPH2R70AR5LQCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
264-TPH2R70AR5LQDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPH2R70AR5,LQ
Descriere
N-CH MOSFET, 100 V, 0.0027 OHM@1
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 22A (Ta), 190A (Tc) 3W (Ta), 210W (Tc) Montare pe suprafață Avans 8-SOP (5x5,75)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
52 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Digi-Reel®
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
5400 pF @ 50 V
Stare piesă
Activ
Caracteristică FET
Tip FET
Disipare putere (Max)
3W (Ta), 210W (Tc)
Tehnologie
Temperatură de funcționare
175°C
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Grad
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Calificare
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
8V, 10V
Tip montare
Montare pe suprafață
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
2,7mOhm la 50A, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
Avans 8-SOP (5x5,75)
Vgs(th) (Max) la Id
4,3V la 1mA