TPH3R70APL,L1Q
Numărul produsului DigiKey
264-TPH3R70APLL1QTR-ND - Bandă și mosor (TR)
264-TPH3R70APLL1QCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
264-TPH3R70APLL1QDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPH3R70APL,L1Q
Descriere
MOSFET N-CH 100V 90A 8SOP
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 90A (Tc) 960mW (Ta), 170W (Tc) Montare pe suprafață Avans 8-SOP (5x5)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TPH3R70APL,L1Q Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
67 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
6300 pF @ 50 V
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
960mW (Ta), 170W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
175°C
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
Avans 8-SOP (5x5)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
3,7mOhm la 45A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 1mA