IRL100HS121
Numărul produsului DigiKey
IRL100HS121TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IRL100HS121CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IRL100HS121DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IRL100HS121
Descriere
MOSFET N-CH 100V 11A 6PQFN
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 11A (Tc) 11,5W (Tc) Montare pe suprafață 6-PQFN (2x2) (DFN2020)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IRL100HS121 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
440 pF @ 50 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
11,5W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
6-PQFN (2x2) (DFN2020)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
42mOhm la 6,7A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,3V la 10µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
5.6 nC @ 4.5 V