IRL60HS118
Numărul produsului DigiKey
IRL60HS118TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IRL60HS118CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IRL60HS118DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IRL60HS118
Descriere
MOSFET N-CH 60V 18.5A 6PQFN
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 18,5A (Tc) 11,5W (Tc) Montare pe suprafață 6-PQFN (2x2) (DFN2020)
Modele EDA/CAD
IRL60HS118 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
660 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
11,5W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
60 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
6-PQFN (2x2) (DFN2020)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
17mOhm la 11A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,3V la 10µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
8 nC @ 4.5 V