IRS2005STRPBF
Numărul produsului DigiKey
IRS2005STRPBFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
IRS2005STRPBFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IRS2005STRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IRS2005STRPBF
Descriere
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Semi-punte CI driver poartă Fără inversare 8-SOIC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IRS2005STRPBF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune logică - VIL, VIH
0,8V, 2,5V
Producător
Infineon Technologies
Curent - Ieșire maximă (Sursă, consumator)
290mA, 600mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip intrare
Fără inversare
Stare piesă
Activ
Tensiune pe partea ridicată - Max (Bootstrap)
200 V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Timp de creștere/scădere (tipic)
70ns, 30ns
Configurație acționată
Semi-punte
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tip canal
Independent
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de drivere
2
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tip poartă
IGBT, MOSFET (canal N)
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Tensiune - Alimentare
10V – 20V